uvádza...
12. logistický kongres SLOVLOG

Program

Aktuálne témy, top prednášajúci
KONFERENČNÝ DEŇ
22. 11. 2018
KONFERENČNÝ DEŇ
23. 11. 2018

Registrácia

Odborný program

Neváhajte, dnes je najvhodnejšia doba zmeniť logistické procesy k lepšiemu.
HLAVNÁ TÉMA TOHTO ROČNÍKA:
PROGRESÍVNE RIADENIE V SUPPLY CHAIN MANAGEMENTE. ZACHYŤTE TRENDY!

ÚVODNÉ SLOVO

Privítanie účastníkov 12. ročníku kongresu, nebude chýbať ani slovo od zástupcu generálneho partnera – spoločnosti Jungheinrich.

Hodvábna cesta a Slovensko

V projekte novodobej Hodvábnej cesty je budúcnosť nielen Slovenska, ale aj nášho regiónu či Európy ako celku.

Dana Meager, Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Ťažká logistika ľahkého tovaru

Prezentácia priblíži fungovanie logistiky produktov papierov hygieny. Predstaví, ako prebieha zásobovanie na základe objednávok zákazníkov, ale i ťažkosti, ktoré pri preprave a skladovaní tohto (relatívne) ľahkého tovaru vznikajú.

Marián Pozor, Metsä Tissue

Sklady budúcnosti

Stále rastie dopyt po nových logistických priestoroch, ale zákazníci sú stále náročnejší a pozemkov je stále menej. Ako vidia budúcnosť skladov developeri a nájomcovia? Budú bez ľudí, poschodové, pod zemou alebo vo vzduchu?

Bez WMS to nepôjde

S excelovskou tabuľkou sa zázraky robiť nedajú. Aj keď štandardom v skladoch je WMS, mnohé firmy sa stále trápia so zastranými riešeniami. Čo ponúka WMS a aké sú najnovšie trendy v evidencii tovaru?

Michal Fišer, Kodys Slovensko

Nové výrobky menia logistiku

Nové produkty v ponuke firmy menia nielen spôsob výroby či nákupu surovín, ale zásadným spôsobom ovplyvňujú i logistické toky. Ako sa s tým dokázala vysporiadať najväčšia slovenská pivovarnícka spoločnosť?

Ján Franek, Heineken Slovensko

Logistika 4.0 – automatizácia v internej logistike

Prezentácia predstaví koncept Priemyslu 4.0 a čo jeho uplatňovanie znamená pre logistiku. Zároveň priblíži poloautomatizované a automatizované riešenia ako celok od jedného dodávateľa.

Marián Jančík, Jungheinrich

Automobilový priemysel na Slovensku

Slovensko je automobilovou veľmocou, ale tento významný segment priemyslu sa stretáva aj s množstvom problémov. Prednáška priblíži, aký je súčasný stav automotive priemyslu u nás.

Alexander Matušek, Zväz automobilového priemyslu SR

OBED+ BizLOG

Speed datingová sekcia BizLOG, to sú organizované stretnutia medzi partnermi fóra a účastníkmi, ktoré prebehnú počas obedňajšej prestávky. Venujte 10 minút pre nový business!

LOGISTICKÝ BUSINESS MIXER

Neformálny networkingový večer je ideálnym miestom pre utuženie existujúcich a nadviazanie nových obchodných kontaktov. Súčasťou večera je raut, živá hudba, ochutnávka vína, hry a súťaže.

 

Návšteva logistického centra

Aj tento rok pre Vás pripravujeme programovú časť, ktorej cieľom je predstaviť „logistiku v praxi“ a sprostredkovať informácie o zaujímavých projektoch priamo od manažérov významných logistických centier na Slovensku.