uvádí...
17. logistický kongres SLOVLOG, 28. – 29. novembra 2024

Referencie

Z úst samotných účastníkov kongresu…

Organizáciu tejto konferencie považujem za nadštandardnú. A čo sa týka prednášok, taktiež im nemám čo vytknúť. Výber tém i úroveň prezentácii je na vysokej úrovni a ak mám použiť školské hodnotenie, dávam im na jednotku. Osobne by som však ocenil viac tém a prognóz k dnešnej ekonomickej spoločenskej situácii. Hrozba hospodárskej krízy sa bytostne dotýka každého segmentu, logistiku nevynímajúc. Logistický Business Mixer je veľmi osviežujúcim prvkom celej akcie, je to perfektné miesto na stretnutia a rozhovory s kolegami z brandže.

Branislav Godor, Logistics Supervisor, Bauer Gear Motor Slovakia

Musím potvrdiť, že úroveň konferencie z roka na rok stúpa. Prezentácie boli veľmi dobre tematicky namixované. Dokonca sme sa nechali inšpirovať niektorými konkrétnymi riešeniami z praxe, ktoré sa pokúsime aplikovať v našom logistickom centre.

Ivana Martináková, Prokurista, dm drogerie markt

V súčasnosti som pravidelným návštevníkom logistických konferencií na Slovensku a sledujem pozorne fungovanie úspešných logistických konferencií, ktoré prekonali aj krízové obdobie. SLOVLOG je fórum, ktoré je príhodne zamerané na trendy a očakávania na slovenskom logistickom trhu. Uplynulý ročník konferencie SLOVLOG ponúkal atraktívne témy, ktoré pomôžu logistickým profesionálom pri ich práci a sú podnetom pre viaceré firmy z rôznych oblastí logistiky.

Mária Dzurová, Katedra marketingu, Ekonomická univerzita v Bratislave

Konferenciu SLOVLOG pokladám za jednotku medzi podobnými podujatiami na Slovensku. Chodím na akcie usporadúvané spoločnosťou ATOZ Logistics už niekoľko rokov a ani raz som ešte nebol sklamaný. Takže musím vyjadriť len maximálnu spokojnosť, a to ako s organizáciou podujatia, tak i s úrovňou a témami prednášok. Vysoko vyzdvihujem aj Logistický Business Mixer, ktorý je ojedinelým podujatím v tomto regióne.

Milan Kmec, Riaditeľ divízie Logistika, OPAL – FYTOS

Staňte sa aj Vy spokojným účastníkom

Registrujte sa