uvádí...
17. logistický kongres SLOVLOG, 28. – 29. novembra 2024

O akcii

Kde sa stretávajú naozajstní logistici...

Z čoho sa kongres SLOVLOG skladá?

Spoločný dopoludňajší blok k hlavnej téme kongresu

Dopoludňajší program konferencie bude ako každý rok zameraný na hlavnú tému aktuálneho ročníka. Tento rok sa zameriame na vplyv budúcich technológií ako je umelá inteligencia na slovenský logistický a dopravný priemysel. Môžete sa tešiť na známeho hlavného rečníka, prezentácie logistických expertov a špičkovú panelovú diskusiu, na ktorej vystúpia slovenskí biznis lídri.

Špecializované popoludňajšie workshopy

Po obedňajšej prestávke bude program rozdelený do špecializovaných workshopov zameraných na horúce témy slovenskej logistiky a dopravy, napríklad digitalizáciu a automatizáciu, najnovšie trendy v skladovaní a vývoji či aktuálnu situáciu v sektore dopravy a špedície. Základom popoludňajších workshopov sú praktické prípadové štúdie s klientom aj dodávateľom služby. Tešiť sa môžete aj na panelové diskusie, ktoré umožnia účastníkom vypočuť si viaceré pohľady na aktuálne témy.

BizLOG: Nové kontakty za 10 minút

Cieľom programu BizLOG je sprostredkovať stretnutia medzi partnermi a účastníkmi kongresu SLOVLOG. Vypočujte si krátko a nezáväzne ponuky popredných spoločností v odvetví logistiky. Každé stretnutie trvá len 10 minút a v prípade záujmu si môžete dohodnúť následné stretnutie aj neskôr. BizLOG je ideálnym miestom na hľadanie nových dodávateľov, pretože si budete môcť vybrať z desiatok špičkových spoločností a potom sa s nimi stretnúť na jednom mieste v rovnakom čase.

Logistický Business Mixer: Čas na networking

Po náročnom konferenčnom dni poskytne Logistický Business Mixer s bohatým zábavným programom dokonalé prostredie pre networking. Pri drinku a tanieri chutného jedla môžete pokračovať v diskusiách začatých počas konferenčného dňa alebo začať úplne novú.

SEELOG – Návštevy logistických centier

Cieľom programu SEELOG je predstaviť „logistiku v praxi“ a sprostredkovať informácie o zaujímavých projektoch priamo od manažérov významných logistických centier na Slovensku. Je to jedinečná príležitosť zoznámiť sa priamo na mieste s najnovšími operačnými systémami a trendmi v oblasti skladovania, riadenia dodávateľského reťazca a distribúcie.

Nechcete si nechať ujsť kongres?

Zaregistrujte sa ešte dnes