uvádí...
14. logistický kongres SLOVLOG, 25. – 26. 11. 2021

Aktuality

Najčerstvejšie novinky v plánovaní kongresu

SLOVLOG mení termín na apríl 2021

publikované 4. novembra 2020

Aktuálna druhá vlna pandémie koronavírusu mení plány mnohých firiem aj vo svete logistiky. Kongres Slovlog sa aj preto presúva na nový termín. Uskutoční sa 22. a 23. apríla 2021 v Hoteli DoubleTree by Hilton Bratislava.

Zapíšte si do diára nový termínu kongresu

publikované 2. októbra 2020

Najväčšie slovenské logistické podujatie sa presúva na nový termín. Kongres Slovlog sa uskutoční 26. novembra 2020 v Senci. Program ostáva nezmenený. 

Ocenenie LOG-IN 2020, vy rozhodujete o víťazoch!

publikované 21. septembra 2020

Pomôžte vybrať tie najlepšie technické či technologické inovácie, inovatívne projekty a inovácie v logistických realitách zo slovenského logistického trhu za rok 2020. Neváhajte sa zapojiť do hlasovania a rozhodnite tak o víťazoch Ocenenie LOG-IN! Galavečer logistických inovácií prebehne dňa 26. 11. 2020 po skončení odborného programu kongresu SLOVLOG.

Nebude chýbať ani obľúbená panelová diskusia na tému EKONOMICKÝ VÝVOJ A JEHO VPLYV NA LOGISTIKU

publikované 29. júna 2020

Doba vírusová za sebou zanechala znateľnú stopu v podobe poklesu ekonomiky, avšak každý pád má pozitíva. Môžeme už len stúpať, ale skôr či neskôr príde ďalšia rana. Ako exponenciálne rásť a byť pripravený na výkyvy, aby nás ekonomicky nerozhádzal „korona“ alebo iný vírus? Samozrejme, nielen na to sa zameriame v panelovej diskusii.

TOP rečník potvrdený! Hlavným speakerom SLOVLOGu bude LADISLAV ŠPAČEK

publikované 3. júna 2020

Je známym odborníkom na etiketu a komunikáciu v praxi. Na kongrese SLOVLOG bude hovoriť na tému Náš zákazník, náš pán. Vďaka jeho prezentácii sa dozviete tipy pre úspešnú komunikáciu so zákazníkmi, ale aj s vašimi kolegami. Prezradí tiež, ako so šarmom a efektívne zvládnuť aj rokovania s na prvý pohľad nie dobre naladeným zákazníkom. 

Prípravy kongresu SLOVLOG v plnom prúde

publikované 18. mája 2020

V súčasnej dobe intenzívne pracujeme na príprave programu logistického kongresu SLOVLOG. Situácia ohľadom koronavírusu sa postupne dostáva do normálu a my sa už nevieme dočkať, keď sa spoločne stretneme. Máte sa na čo tešiť! Účasť už teraz potvrdilo veľa skvelých rečníkov.

Fórum LOG-IN SK presúva časť svojho programu na SLOVLOG!

publikované 28. apríla 2020

Fórum LOG-IN SK, ktoré sa malo konať dňa 14. 5. 2020 v Doublee Tree by Hilton v Bratislave sa vzhľadom na momentálnu situáciu presúva časť svojho programu na kongres SLOVLOG, ktorý sa uskutoční 22. – 23. 10. 2020 v Senci. Súčasťou kongresu bude aj galavečer logistických inovácií! 

Náš zákazník, náš pán! Toto je hlavná téma 14. ročníka kongresu SLOVLOG

publikované 20. januára 2020

Znie to tak jasne a­ jednoducho, napriek tomu nejde o ­samozrejmosť. Existuje mnoho príležitostí, ktoré sú často pomyselným jazýčkom na váhach pri rozhodovaní o úspechu alebo neúspechu. Chcete vedieť, ako a­ o ­čom premýšľajú “páni”, aké sú ich očakávania od dodávateľov a ­v ­čom dodávatelia logistických služieb zbytočne zlyhávajú? A­ v­ čom tkvie ich príležitosť? Často nejde len o cenu. Príďte si vypočuť, ako v tomto duchu uvažujú giganti v rôznych oblastiach trhu.