uvádza...
13. logistický kongres SLOVLOG, 3.–4. októbra 2019

Aktuality

Najčerstvejšie novinky v plánovaní kongresu

Nenechajte si ujsť úvodnú prezentáciu významného autora a agenta zmien Seana A. Culeyho

publikované 15. augusta 2019

Sean A. Culey odštartuje konferenciu s prezentáciou Úspech v dobe digitálnej: potreba kopernikovskej revolúcie v podnikaní. Budete mať jedinečnú príležitosť osobne sa stretnúť so skvelým autorom a rečníkom. Odniesť si domov môžete cennú spomienku v podobe podpísanej knižky Transition Point. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť už 3.októbra na kongrese SLOVLOG v hoteli Senec.

Bývalý slovenský minister financií Ivan Mikloš prijal pozvanie na slovlog ako hlavný rečník

publikované 28. apríla 2019

Ivan Mikloš, jeden z popredných slovenských ekonómov a bývalý minister financií Slovenskej republiky, sa zaviazal na odovzdaní kľúčového prejavu na 13. ročníku kongresu SLOVLOG 3. októbra 2019 v hoteli Senec. Mikloš vystúpi na záver kongresu s názvom Quo vadis Slovensko: Výzvy a perspektívy a potom sa v záverečnej panelovej diskusii objaví spolu s niekoľkými ďalšími lídrami slovenského logistického priemyslu na tému Ekonomické vízie a perspektívy o budúcom vývoji logistiky na Slovensku. 

slovlog 2019 uvedie tri špeciálne dopoludňajšie sekcie

Publikované 23. apríla 2019

SLOVLOG 2019 bude po prvýkrát vo svojej 13 ročnej histórii predstavovať tri popoludňajšie workshopy zamerané na konkrétne oblasti logistického a dopravného priemyslu. AUTOLOG sa bude zameriavať na logistiku pre automobilový priemysel, RETAILOG sa bude zaoberať logistikou pre sektor maloobchodu a FMCG. Paralelné workshopy budú obsahovať 4-5 prezentácií. Viac informácií nájdete v podrobnom programe konferencie tu.